Bundesliga na żywo w internecie. Gdzie oglądać mecze Ligi Niemieckiej live online

Już od najbliższego weekendu będziemy mogli znów emocjonować się wydarzeniami piłkarskimi. Wraca Bundesliga, dlatego warto w tym miejscu wspomnieć, gdzie oglądać spotkania najbliższej kolejki. Na ten moment opcji mamy naprawdę dużo, ponieważ poza transmisją w telewizji, możemy zagłębić się w ofertę platform internetowych. W tym miejscu dominują trzy alternatywy, o których wspomnimy w poniższym tekście. Zahaczymy oczywiście o samą jakość transmisji, ale także o konkretne stawki pieniężne.

Bundesliga – gdzie oglądać pojedynki w najbliżej kolejce?

Zmagania w ramach 26.kolejki Bundesligi zapowiadają się bardzo ciekawie. Osiemnaście drużyn po raz kolejny wróci do ligowej rutyny, a my będziemy mogli obejrzeć tę rywalizację. Na pierwszym miejscu znajdziemy oczywiście ofertę telewizyjną – w kontekście Bundesligi dominują kanały z grupy Eleven Sports oraz Canal+Sport. Poza tą dwójką niezwykle interesująco prezentuje się propozycja internetowa. Tutaj dominują trzy platformy: STS TV, Fortuna TV oraz Player.pl. Każda z nich proponuje jednak całkiem inne opcje.

Oferta bukmacherska dwóch stron tego typu

W kontekście rozgrywek Bundesligi, bardzo dobrą ofertę prezentują nam dwie platformy bukmacherskie. STS TV, a także Fortuna TV stawiają na prostotę w kierunku klienta, ponieważ dostęp możemy uzyskać nie płacąc żadnych pieniędzy. Jedynym warunkiem, który musimy spełnić, to postawienie kuponu z przynajmniej jednym zakładem live. Może to być pojedynek, który chcemy oglądać.

Oglądaj transmisję za darmo w STS TV

Oglądaj transmisję za darmo w Fortuna TV

Propozycja platformy Player.pl w zakresie meczów Bundesligi

Chcąc obejrzeć mecz Bundesligi w dobrej jakości, powinniśmy pomyśleć nad postawieniem witryną Player.pl. Ta strona oferuje nam interesujące pakiety sportowe, oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Na ten moment w ofercie platformy, kanały z grupy Canal+Sport oraz Eleven Sports znajdziemy po cenie 50 oraz 15 złotych za okres miesięczny. Po zapłaceniu czeka na nas jednak jakość HD obrazu czy dźwięku.

Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

Zobacz również: Aktualny harmonogram transmisji online i meczów Bundesligi na żywo w internecie

fot. Michele Morrone / shutterstock.com