Obstawianie meczy to popularna rozrywka nie tylko wśród kibiców, ale również wśród osób, które chcą sobie dorobić. Utrzymać się z bukmacherki jest bardzo trudno, statystyki są brutalne – tylko około 5% graczy potrafi to zrobić. Jednak to nie odstrasza potencjalnych milionerów i wielu z nich próbuje swoich sił w tej dziedzinie. Na polskim rynku jest kilkunastu legalnie działających bukmacherów. Którego więc wybrać? Odpowiedź nie jest tak prosta jakby się mogło wydawać. Na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę firmy i to czy mają zakłady ze sportu, który nas interesuje. Ważną kwestią jest również wysokość kursów, ponieważ im większe kursy tym wyższa potencjalna wygrana. Dobry bukmacher powinien mieć też ciekawe bonusy, transmisje online czy grę na żywo. Niektóre firmy idą o krok dalej i mają nawet blogi z poradami dla graczy. Znajdziemy tam analizy, typy dnia czy protipy jak zarządzać budżetem.

typy dnia

Fot. Vladimir Koshkarov / shutterstock.com

Sts największy polski bukmacher

Sts to najstarszy polski bukmacher. Działa on również poza granicami naszego kraju w sąsiednich krajach. Mają dużą ofertę na wiele różnych sportów. Możemy tam również obstawiać niższe ligi i mniejsze turnieje. Oferują również grę na żywo i szybsze zamknięcie zakładu. Transmitują najważniejsze wydarzenia sportowe. Ogromną zaletą są szybkie wypłaty. Pieniądze pojawiają się na naszym koncie do 15 minut i to siedem dni w tygodniu. Firma ma koncesje ministra finansów dzięki czemu nie musimy martwić się o legalność naszej gry.

Efortuna

Fortuna to firma z długim stażem. Są sponsorem wielu drużyn i rozgrywek. Oferują dobre kursy i szeroką ofertę, szczególnie na piłkę nożną. Mają bardzo dobry bonus dla nowych graczy oraz bardzo często możemy dostać jakiś mniejszy bonus. Oferują transmisje największych spotkań sportowych. Posiadają wysokie kursy i wiele różnych zakładów. Dodatkowo możemy obstawiać spotkania na żywo.

Lv bet

Lv bet to jedna z nowszych firm bukmacherskich, która szturmem weszła na nasz rynek. Mają dużą ofertę na różne sporty, a wyróżnia ich mnogość typów na esport. Oferują dobre kursy i ciekawy, nowoczesny design strony. Na start dostajemy duży bonus z ciekawymi warunkami obrotu. Do naszej dyspozycji jest grą live, szybkie zamykanie zakładów czy możliwość oglądania transmisji. Lv bet to również sponsor wielu drużyn i rozgrywek sportowych.

Betclick

Betclick to brytyjska firma z koncesją od ministra finansów. Znana nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie głównie w Portugalii i Wielkiej Brytanii. Betclick oferuje konkurencyjne kursy i posiada ogromną ilość zakładów na różne sporty. Możemy tutaj też obstawiać niszowe ligi. Posiadają ładną i nowoczesną stronę, a dzięki swojej prostocie każdy się tu odnajdzie. Do dyspozycji gracza są zakłady na żywo i możliwość oglądania niektórych transmisji spotkań. Firma jako jedna z niewielu oferuje zakład bez ryzyka dla nowych graczy czyli tak zwany cashback. Polega to na tym, że jeśli pierwszy zakład nie będzie trafiony to pieniądze wracają na nasze konto. Co najważniejsze możemy je od razu wypłacić.