Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Guardiola coraz bliższy odejścia z City?!

guardiola-coraz-blizszy-odejscia-z-city
Autor: Wojtek Jagodowski | 21.05.2024 12:16

W mediach od dłuższego czasu pojawiały się informacje, które wskazywały, że Pep Guardiola może opuścić Manchester City po zakończeniu swojego obecnego kontraktu. Jego umowa obowiązuje do czerwca 2025 roku i najpewniej nie zostanie ona przedłużona pomimo, że drużyna wygrała Premier League. Oliwy do ognia dodał sam szkoleniowiec, który po wygranym meczu z West Hamem przyznał, że jest bliżej odejścia niż podpisania nowego kontraktu. Koniec pewnej ery w City coraz bliżej?

Plotki o odejściu Guardioli z City

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się doniesienia na temat możliwego odejścia Pepa Guardioli z Manchester City. Guardiola odejście, pep guardiola przyszłość - to tematy, które często pojawiają się w doniesieniach prasowych i wyszukiwaniach internetowych. Wypowiedzi samego szkoleniowca po meczu z West Hamem tylko podsyciły te spekulacje.

Kontrowersyjne wypowiedzi Guardioli

Guardiola w wywiadzie na konferencji prasowej po meczu z West Hamem przyznał, że jest bliżej opuszczenia klubu niż przedłużenia kontraktu. To kontrowersyjne stwierdzenie wzbudziło wiele dyskusji wśród kibiców i ekspertów. Jego słowa mogą sugerować, że Manchester city już nie w pełni satysfakcjonuje trenera i że jest on otwarty na nowe wyzwania.

Media zaczęły intensywnie spekulować na temat dalszej przyszłości Hiszpana, zastanawiając się, gdzie mógłby kontynuować swoją karierę. Pojawiają się różne przypuszczenia, od powrotu do Barcelony po objęcie innego czołowego europejskiego klubu. Fani manchester city z niepokojem oczekują na rozwój sytuacji, zastanawiając się, czy Guardiola odejście z ich ukochanego zespołu jest tylko kwestią czasu.

Guardiola przygotowuje się na nowe wyzwanie?

Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi Pepa Guardioli, wydaje się, że słynny hiszpański szkoleniowiec może być gotowy na podjęcie nowego wyzwania w swojej karierze. Po wielu latach spędzonych w Manchesterze City, gdzie odniósł znaczące sukcesy, Guardiola może czuć, że nadszedł czas na nowy rozdział. Jego kontrowersyjne stwierdzenia mogą sugerować, że jest on otwarty na opuszczenie klubu i podjęcie się nowego projektu, który pozwoli mu dalej rozwijać się jako trener.

Ważne będzie, aby obserwować, jak Pep Guardiola będzie postępował w najbliższych miesiącach. Czy zdecyduje się na nowe wyzwanie i zmianę miejsca pracy, czy też pozostanie w Manchester City, gdzie nadal będzie mógł odnosić sukcesy? Jedno jest pewne - fani angielskiego klubu z niepokojem oczekują na decyzję swojego doświadczonego szkoleniowca.