Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Kolarstwona żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 6 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 5 Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4 Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 Golfna żywo Transmisje: 4 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Transmisje wyścigów Formuły 1 w Internecie dostępne są na żywo w kilku platformach online. W Polsce prawa do pokazywania F1 live online i w tv posiada grupa telewizyjna Eleven. Fani Formuły 1 mogą oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi Grand Prix za pośrednictwem stron internetowych i tradycyjnych transmisji w telewizji. Poniżej prezentujemy nadchodzące wydarzenia F1 i sposoby na oglądanie ich online przez Internet.

Gdzie oglądać Formułę 1 w tv?

Wszystkie transmisje Formuły 1 pokazywane są na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest u praktycznie wszystkich operatorów telewizyjnych działających na terenie kraju. Wystarczy więc wykupić odpowiedni pakiet tv u swojego operatora i można cieszyć się transmisjami ze wszystkich wyścigów.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Najlepszym sposobem na oglądanie Formuły 1 w internecie jest skorzystanie z oferty telewizji internetowej Player.pl. W ofercie tej platformy online znaleźć można wszystkie kanały Eleven Sports, na których dostępne są transmisje F1 live online. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy wykupić pakiet ELEVEN.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Kibice którzy chcą obejrzeć Formułę 1 za darmo w Internecie, nie mają obecnie takiej możliwości. Jedynym legalnym sposobem na oglądanie kanałów Eleven przez Internet, jest wykupienie ich pakietu przynajmniej na okres jednego miesiąca. Aby oglądać F1 na żywo należy skorzystać z oferty platformy Player.pl.

Typy dnia

2 (1X2)

1.83

Greenock Morton - Dundee United

1 (1X2)

1.33

Cavalier SC - Humble Lions

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.43
Do wygrania: 292 PLN
Typuj w Fortunie