Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 17 La LigaMecze na żywo Transmisje: 15 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 15 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 13 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 12 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 8 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 4 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 3 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 3 NBA (mecze przedsezonowe)Mecze na żywo Transmisje: 2 Hiszpania PucharMecze na żywo Transmisje: 27 Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 11 Liga AustriackaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar PolskiMecze na żywo Transmisje: 8 Turniej United CupMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Transmisje wyścigów Formuły 1 w Internecie dostępne są na żywo w kilku platformach online. W Polsce prawa do pokazywania F1 live online i w tv posiada grupa telewizyjna Eleven. Fani Formuły 1 mogą oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi Grand Prix za pośrednictwem stron internetowych i tradycyjnych transmisji w telewizji. Poniżej prezentujemy nadchodzące wydarzenia F1 i sposoby na oglądanie ich online przez Internet.

Gdzie oglądać Formułę 1 w tv?

Wszystkie transmisje Formuły 1 pokazywane są na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest u praktycznie wszystkich operatorów telewizyjnych działających na terenie kraju. Wystarczy więc wykupić odpowiedni pakiet tv u swojego operatora i można cieszyć się transmisjami ze wszystkich wyścigów.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Najlepszym sposobem na oglądanie Formuły 1 w internecie jest skorzystanie z oferty telewizji internetowej Player.pl. W ofercie tej platformy online znaleźć można wszystkie kanały Eleven Sports, na których dostępne są transmisje F1 live online. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy wykupić pakiet ELEVEN.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Kibice którzy chcą obejrzeć Formułę 1 za darmo w Internecie, nie mają obecnie takiej możliwości. Jedynym legalnym sposobem na oglądanie kanałów Eleven przez Internet, jest wykupienie ich pakietu przynajmniej na okres jednego miesiąca. Aby oglądać F1 na żywo należy skorzystać z oferty platformy Player.pl.

Typy dnia

1 (1X2)

1.36

Colo Colo - Union Espanola

1 (1X2)

1.30

Flamengo - Cuiaba

1 (1X2)

1.36

Palmeiras - Fluminense

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.4
Do wygrania: 288 PLN
Typuj w Fortunie