Grand Prix Wielkiej Brytaniina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 37 Golfna żywo Transmisje: 17 Kolarstwona żywo Transmisje: 10 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Bloomfield HillsMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger BraszówMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ModenaMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger KarlsruheMecze na żywo Transmisje: 7 CHallenger TroyesMecze na żywo Transmisje: 7 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 7 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 6 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 5
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Transmisje wyścigów Formuły 1 w Internecie dostępne są na żywo w kilku platformach online. W Polsce prawa do pokazywania F1 live online i w tv posiada grupa telewizyjna Eleven. Fani Formuły 1 mogą oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi Grand Prix za pośrednictwem stron internetowych i tradycyjnych transmisji w telewizji. Poniżej prezentujemy nadchodzące wydarzenia F1 i sposoby na oglądanie ich online przez Internet.

Gdzie oglądać Formułę 1 w tv?

Wszystkie transmisje Formuły 1 pokazywane są na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest u praktycznie wszystkich operatorów telewizyjnych działających na terenie kraju. Wystarczy więc wykupić odpowiedni pakiet tv u swojego operatora i można cieszyć się transmisjami ze wszystkich wyścigów.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Najlepszym sposobem na oglądanie Formuły 1 w internecie jest skorzystanie z oferty telewizji internetowej Player.pl. W ofercie tej platformy online znaleźć można wszystkie kanały Eleven Sports, na których dostępne są transmisje F1 live online. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy wykupić pakiet ELEVEN.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Kibice którzy chcą obejrzeć Formułę 1 za darmo w Internecie, nie mają obecnie takiej możliwości. Jedynym legalnym sposobem na oglądanie kanałów Eleven przez Internet, jest wykupienie ich pakietu przynajmniej na okres jednego miesiąca. Aby oglądać F1 na żywo należy skorzystać z oferty platformy Player.pl.