Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 37 Challenger Bloomfield HillsMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger BraszówMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ModenaMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger KarlsruheMecze na żywo Transmisje: 7 CHallenger TroyesMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 6 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 5 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 5 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 5 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 5 Golfna żywo Transmisje: 17 Grand Prix Wielkiej Brytaniina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 10
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Tenis transmisje online, mecze za darmo - gdzie oglądać?

Każdy kibic tenisa może oglądać największe mecze na żywo w internecie. Praktycznie wszystkie turnieje ATP, WTA, Challenger i ITF można oglądać całkowicie za darmo. Nasz serwis prezentuje bogaty wybór meczów i turniejów, a także listę kanałów na których można je oglądać. Zapoznaj się z listą nadchodzących wydarzeń i sprawdź gdzie oglądać mecze tenisa na żywo w tv i online w Internecie.

Gdzie oglądać tenis na żywo?

Stacje telewizyjne na którym pokazywane są wybrane mecze i turnieje tenisowe to: Polsat Sport, TVP Sport i Eurosport. Kanały te wybierają najciekawsze widowiska i udostępniają je na żywo na swoich antenach. Aby oglądać je w internecie należy skorzystać z oferty platform telewizji online takich jak Player.pl, Ipla.tv i Sport.tvp.pl. Bogaty wybór transmisji tenisa dostępny jest też w serwisach internetowych STS TV i Fortuna TV.

Gdzie oglądać tenisa za darmo w Internecie?

Najlepszym miejscem do oglądania meczów tenisa za darmo są strony internetowe bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl. Legalne firmy bukmacherskie oprócz zakładów live na wybrane spotkania, udostępniają też całkowicie darmowy live stream który można oglądać na ekranie komputera lub telefonu. Innym sposobem na oglądanie darmowych transmisji jest serwis Sport.tvp.pl.