Turniej United CupMecze na żywo Transmisje: 7 WTA MontevideoMecze na żywo Transmisje: 7 WTA AngersMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger TemucoMecze na żywo Transmisje: 1 Challenger MaspalomasMecze na żywo Transmisje: 1 Challenger MaiaMecze na żywo Transmisje: 1 WTA AndoraMecze na żywo Transmisje: 1 Challenger YokkaichiMecze na żywo Transmisje: 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 17 La LigaMecze na żywo Transmisje: 15 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 15 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 13 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 12 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 8 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 4
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Tenis transmisje online, mecze za darmo - gdzie oglądać?

Każdy kibic tenisa może oglądać największe mecze na żywo w internecie. Praktycznie wszystkie turnieje ATP, WTA, Challenger i ITF można oglądać całkowicie za darmo. Nasz serwis prezentuje bogaty wybór meczów i turniejów, a także listę kanałów na których można je oglądać. Zapoznaj się z listą nadchodzących wydarzeń i sprawdź gdzie oglądać mecze tenisa na żywo w tv i online w Internecie.

Gdzie oglądać tenis na żywo?

Stacje telewizyjne na którym pokazywane są wybrane mecze i turnieje tenisowe to: Polsat Sport, TVP Sport i Eurosport. Kanały te wybierają najciekawsze widowiska i udostępniają je na żywo na swoich antenach. Aby oglądać je w internecie należy skorzystać z oferty platform telewizji online takich jak Player.pl, Ipla.tv i Sport.tvp.pl. Bogaty wybór transmisji tenisa dostępny jest też w serwisach internetowych STS TV i Fortuna TV.

Gdzie oglądać tenisa za darmo w Internecie?

Najlepszym miejscem do oglądania meczów tenisa za darmo są strony internetowe bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl. Legalne firmy bukmacherskie oprócz zakładów live na wybrane spotkania, udostępniają też całkowicie darmowy live stream który można oglądać na ekranie komputera lub telefonu. Innym sposobem na oglądanie darmowych transmisji jest serwis Sport.tvp.pl.

Typy dnia

1 (1X2)

1.36

Colo Colo - Union Espanola

1 (1X2)

1.30

Flamengo - Cuiaba

1 (1X2)

1.36

Palmeiras - Fluminense

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.4
Do wygrania: 288 PLN
Typuj w Fortunie