Gala UFCna żywo Transmisje: 3 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 37 Golfna żywo Transmisje: 17 Grand Prix Wielkiej Brytaniina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Kolarstwona żywo Transmisje: 10 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Bloomfield HillsMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger BraszówMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ModenaMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger KarlsruheMecze na żywo Transmisje: 7 CHallenger TroyesMecze na żywo Transmisje: 7 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 7 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 6
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

MMA transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Walki i gale MMA na żywo w internecie to jedne z najchętniej oglądanych transmisji online. Praktycznie w każdym tygodniu fani sportów walki mogą liczyć na sporą dawkę emocji od największych federacji na świecie i w Polsce. Wśród najpopularniejszych transmisji MMA, które można oglądać live online są wydarzenia organizowane przez KSW, UFC, FEN, FAME MMA, Bellator i Cage Warriors. Nasz serwis prezentuje listę nadchodzących wydarzeń i gal mieszanych sztuk walki, które można oglądać przez Internet.

Gdzie oglądać MMA na żywo?

Transmisje MMA na żywo dostępne są zazwyczaj w systemie PPV lub na płatnych kanałach. Oznacza to, że aby obejrzeć najbardziej popularne widowiska należy wykupić jednorazowy dostęp do transmisji lub posiadać pakiet kanałów sportowych. Transmisje MMA oferują na swoich antenach takie kanały jak Polsat Sport, Canal+Sport i Eleven Sports. Wybrane wydarzenia dostępne są również na antenie TVP Sport i w serwisie internetowym Sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać MMA za darmo?

Niestety ilość gal MMA, które można oglądać za darmo nie jest zbyt duża. Serwisy w których dostępne są darmowe wydarzenia sportów walki to Sport.tvp.pl, STS.pl i eFortuna.pl. Trzeba jednak pamiętać, że większość gal i walk dostępna jest w innych portalach PPV.