Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Snooker transmisje online, mecze za darmo - gdzie oglądać?

Mecze snookera na żywo można oglądać na kanałach w Internecie i telewizji. Na naszej stronie prezentujemy listę nadchodzących transmisji, turniejów i meczów snookera, z których dostępne będą tak zwane streamy na żywo przez Internet. W wielu przypadkach dostępna jest całkowicie darmowa transmisja. Sprawdź nadchodzące mecze i dowiesz się gdzie oglądać snooker na żywo w Internecie.

Gdzie oglądać snooker na żywo w Internecie?

Turnieje i mecze snookera w Polsce na swoich antenach pokazują kanały Eurosport 1 i Eurosport 2. Stacje te dostępne są w internecie na platformach telewizji online Player.pl oraz Eurosport Player. Live streamy z wybranych wydarzeń snookerowych pokazują też darmowe platformy telewizyjne STS TV i Fortuna TV, dostępne na stronach internetowych legalnych bukmacherów.

Gdzie oglądać mecze snookera za darmo?

Całkowicie darmowe transmisje snookera można oglądać w Internecie na dwóch stronach internetowych bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl. Tak, to prawda - bukmacherzy STS i Fortuna oprócz oferty zakładów live posiadają liczne transmisje sportowe w tym również mecze i turnieje snookera, które można oglądać na ekranie komputera i telefonu.