Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 37 Golfna żywo Transmisje: 17 Grand Prix Wielkiej Brytaniina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Kolarstwona żywo Transmisje: 10 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Bloomfield HillsMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger BraszówMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ModenaMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger KarlsruheMecze na żywo Transmisje: 7 CHallenger TroyesMecze na żywo Transmisje: 7 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 7 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 6 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 5
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hokej transmisje online, mecze za darmo - gdzie oglądać?

Każdego dnia kibice hokeja mogą liczyć na bogaty wybór transmisji meczów na żywo w Internecie. Codziennie dostępnych jest kilkanaście a nawet kilkadziesiąt meczów, które można oglądać całkowicie za darmo. Nasz serwis gromadzi listę meczów hokeja i kanały, na których spotkania te można oglądać zarówno w tv jak i live online. W ofercie znajdziesz popularne rozgrywki takie jak NHL czy KHL, ale też inne mecze z mniej popularnych lig.

Gdzie oglądać hokej na żywo?

W telewizji transmisje hokeja na żywo dostępne są na kanale TVP Sport. To właśnie ta stacja posiada prawa do pokazywania m.in. Polskiej Ligi Hokeja i amerykańskiej NHL. W Internecie transmisje oferowane przez TVP dostępne są na portalu Sport.tvp.pl. Bardzo dużą liczbę meczów hokeja można również oglądać na stronach STS.pl i eFortuna.pl.

Gdzie oglądać hokej za darmo?

Całkowicie darmowe transmisje meczów hokeja oferują trzy strony internetowa. Jedna z nich to serwis Sport.tvp.pl na którym Telewizja Polska udostępnia wybrane spotkania. Zdecydowanie większy wybór transmisji hokeja za darmo oferują serwisy bukmacherskie STS TV oraz Fortuna TV.