Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Kolarstwona żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 6 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 5 Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4 Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 Golfna żywo Transmisje: 4 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Oglądaj transmisje boksu na żywo i zupełnie za darmo w Internecie i telewizji. Transmisje walk i gal bokserskich live online dostępne są na wielu kanałach internetowych. Wśród nich dostępne są zarówno darmowe strony internetowe jak i dodatkowo płatne serwisy premium. Poniżej prezentujemy pełną listę nadchodzących wydarzeń wraz z kanałami na których będzie można oglądać w internecie i tv wybrane wydarzenie.

Gdzie oglądać boks na żywo?

W Polsce istnieje wiele kanałów sportowych, które mogą pochwalić się wieloma transmisjami boksu na żywo. Wśród nich oczywiście takie stacje jak TVP Sport, Polsat Sport i Canal+Sport. Kanał Telewizji Polskiej dostępny jest za darmo w tv i online. W przypadku dwóch pozostałych stacji należy wykupić specjalny pakiet kanałów u operatora telewizyjnego lub internetowego. Wybrane gale bokserskie w Internecie można też oglądać live w usługach STS TV i Fortuna TV.

Gdzie oglądać boks za darmo?

Transmisje z wybranych gale i walk bokserskich dostępne są całkowicie za darmo w trzech serwisach internetowych: Sport.tvp.pl, STS.pl oraz eFortuna.pl. Strony internetowe bukmacherów STS i Fortuna udostępniają legalne transmisje sportowe w tym wybrane walki bokserskie.

Typy dnia

2 (1X2)

1.83

Greenock Morton - Dundee United

1 (1X2)

1.33

Cavalier SC - Humble Lions

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.43
Do wygrania: 292 PLN
Typuj w Fortunie