Gala Boksuna żywo Transmisje: 6 NHLMecze na żywo Transmisje: 16 Rozgr. klubowe Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 16 Rozgr. klubowe Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 16 NBA (mecze przedsezonowe)Mecze na żywo Transmisje: 13 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraliga żużlowaMecze na żywo Transmisje: 1 Argentyna Puchar LigiMecze na żywo Transmisje: 14 ATP SzanghajMecze na żywo Transmisje: 11 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 10 Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks transmisje online za darmo - gdzie oglądać?

Oglądaj transmisje boksu na żywo i zupełnie za darmo w Internecie i telewizji. Transmisje walk i gal bokserskich live online dostępne są na wielu kanałach internetowych. Wśród nich dostępne są zarówno darmowe strony internetowe jak i dodatkowo płatne serwisy premium. Poniżej prezentujemy pełną listę nadchodzących wydarzeń wraz z kanałami na których będzie można oglądać w internecie i tv wybrane wydarzenie.

Gdzie oglądać boks na żywo?

W Polsce istnieje wiele kanałów sportowych, które mogą pochwalić się wieloma transmisjami boksu na żywo. Wśród nich oczywiście takie stacje jak TVP Sport, Polsat Sport i Canal+Sport. Kanał Telewizji Polskiej dostępny jest za darmo w tv i online. W przypadku dwóch pozostałych stacji należy wykupić specjalny pakiet kanałów u operatora telewizyjnego lub internetowego. Wybrane gale bokserskie w Internecie można też oglądać live w usługach STS TV i Fortuna TV.

Gdzie oglądać boks za darmo?

Transmisje z wybranych gale i walk bokserskich dostępne są całkowicie za darmo w trzech serwisach internetowych: Sport.tvp.pl, STS.pl oraz eFortuna.pl. Strony internetowe bukmacherów STS i Fortuna udostępniają legalne transmisje sportowe w tym wybrane walki bokserskie.

Typy dnia

2 (1X2)

1.40

Ararat-Pyunik

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.4
Do wygrania: 168 PLN
Typuj w Fortunie