Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 37 Golfna żywo Transmisje: 17 Grand Prix Wielkiej Brytaniina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Kolarstwona żywo Transmisje: 10 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Euro 2024Mecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Bloomfield HillsMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger BraszówMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ModenaMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger KarlsruheMecze na żywo Transmisje: 7 CHallenger TroyesMecze na żywo Transmisje: 7 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 7 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 6 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 5
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Marcin Bułka zdecydował o swojej przyszłości!

marcin-bulka-zdecydowal-o-swojej-przyszlosci
Autor: Wojtek Jagodowski | 07.05.2024 12:41

Marcin Bułka, polski bramkarz występujący w drużynie Nicei, dokonał ważnej decyzji dotyczącej swojej przyszłości. W obecnym sezonie Bułka osiągnął największe sukcesy w swojej kariery, stając się kluczowym zawodnikiem drużyny Nicei.

Zainteresowanie ze strony większych klubów nie było mu obce, a plotki o ewentualnym transferze do angielskiej ligi krążyły wokół jego osoby. Jednak Bułka uczynił swoje zamiary jasnymi o czym poinformował klub i kibiców.

Marcin Bułka - filar drużyny Nicei i specjalista od rzutów karnych

Marcin Bułka, polski bramkarz, zadomowił się w barwach Nicei w tegorocznym sezonie. Jego doskonałe umiejętności na boisku uczyniły go kluczowym zawodnikiem drużyny. Jednak to nie wszystko - Bułka wykazał się szczególnymi umiejętnościami w obronie rzutów karnych, co przyciągnęło uwagę trenerów oraz kibiców. 

Szczególnym jego osiągnięciem jest obrona dwóch rzutów karnych w wyjazdowym meczu z Monaco.Jego niezwykła gra na linii i przywódczość przyczyniły się do wielu zwycięstw Nicei i przysporzyła mu reputację specjalisty od trudnych sytuacji. Wielką więc wartością dodaną polskiego bramkarza jest jego nieoceniony wkład w grę defensywną Nicei.

Wniosek

Marcin Bułka podjął kluczową decyzję dotyczącą swojej kariery. Pomimo zainteresowania ze strony innych klubów, polski bramkarz zdecydował pozostać w Nicei na kolejny sezon. To wyraźne oświadczenie świadczy o jego oddaniu dla obecnego zespołu i chęci kontynuacji swojego rozwoju w tym klubie. 

Pomimo plotek o jego możliwym transferze, wszyscy będą musieli poczekać na kolejne informacje. Bułka daje wyraźny sygnał, że koncentruje się na swojej dalszej karierze w Nicei i chce nadal odnosić sukcesy w tym klubie.