French OpenMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Grand Prix Monakona żywo Transmisje: 11 Serie AMecze na żywo Transmisje: 11 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 9 Challenger SurbitonMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ZagrzebMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ProstejovMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger HeilbronnMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BariMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger VicenzaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA MakarskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Nietypowa nagroda dla najlepszego zawodnika w MLS

nietypowa-nagroda-dla-najlepszego-zawodnika-w-mls
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.04.2024 10:56

MLS, czyli Major League Soccer, to jedna z najważniejszych amerykańskich lig piłkarskich. Choć piłka nożna nie cieszy się tam tak ogromną popularnością jak w Europie, to MLS stara się budować swoją profesjonalną renomę i rozpocząć pogoń za europejskimi potęgami. W budowaniu pozytywnego PR związanego z liga napewno nie wspiera nagroda meczu z jednego ze spotkań ligi.

Zaskakujące wyróżnienie w amerykańskiej lidze

W przeciwieństwie do tradycyjnej nagrody dla najlepszego zawodnika, MLS postanowiło wprowadzić coś zupełnie innego. Przynajmniej na meczu New England Revolution z Charlotte FC. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 po golu Carlesa Gila. Wspomniany zawodnik otrzymał zamiast tradycyjnego pucharu czy medalu, zawodnik meczu otrzymuał... ogromne opakowanie popcornu! Tak, dobrze przeczytałeś. 

Wniosek

Ta nietypowa nagroda jest dowodem na to, że USA ma jeszcze daleką drogę do pokonania, jeśli chodzi o piłkę nożną. Podczas gdy europejskie kluby są znane z profesjonalizmu i prestiżu, MLS nadal musi przejść wiele zmian i rozwoju, aby osiągnąć taki sam poziom. Jednak wprowadzenie nietypowych wyróżnień, takich jak ta nagroda za wyjątkową fryzurę, pokazuje, że liga aktywnie dąży do zbudowania swojej marki i zdobycia uznanie na międzynarodowej scenie piłkarskiej.


Typy dnia

2 (1X2)

1.50

TS Galaxy - Mamelodi Sundowns FC

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.5
Do wygrania: 180 PLN
Typuj w Fortunie