Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Nowy trener w Napoli?

nowy-trener-w-napoli
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.05.2024 11:34

Ostatnie wyniki Napoli niepokoją fanów klubu, drużyna nie potrafi wygrać od 7 kwietnia. Kwestia zmiany trenera wydaje się więc coraz bardziej realna. Obecny szkoleniowiec, Francesco Calzona, najprawdopodobniej opuści zespół po zakończeniu sezonu, a Napoli podobno porozumiało się już z nowym trenerem na trzyletni kontrakt.

Rozstania i nowe wyzwania dla Napoli

W tym sezonie Napoli zmieniało trenerów już czterokrotnie, co pokazuje niestabilną sytuację w klubie. Relacje z obecnym szkoleniowcem, Francesco Calzoną, również wydają się być skomplikowane. Oczekuje się, że po zakończeniu rozgrywek Calzona opuści zespół.

Niestabilna sytuacja trenerska w klubie

Zmiana trenerów w tak krótkim czasie świadczy o niestabilności panującej w Napoli. Jak widać ruchliwość na ławce trenerskiej negatywnie wpłynęła na wyniki drużyny i spowodowała utratę zaufania fanów.

Obecny trener Napoli, Francesco Calzona, również znajduje się w trudnej sytuacji. Relacje między nim a klubem wydają się być skomplikowane, co może doprowadzić do rozstania po zakończeniu sezonu.

Napoli porozumiało się ze Stefano Piolim?

Według doniesień Daniele Longo, Napoli ma już werbalne porozumienie ze Stefano Piolim, obecnym trenerem AC Milan, na trzyletni kontrakt. Jeśli informacje się potwierdzą, będzie to kolejna zmiana na ławce trenerskiej Napoli.

Dla Stefano Piolego byłaby to ryzykowna przeprowadzka, biorąc pod uwagę ogromne zaufanie fanów Milanu do obecnego szkoleniowca. Napoli, poszukując nowego trenera, stawia na doświadczonego Pioliego, który mógłby pomóc stabilizacji klubu.

Wniosek

Sytuacja w klubie Napoli wydaje się być niestabilna, a kwestia zmiany trenera coraz bardziej realna. Według doniesień, Napoli podobno już porozumiało się ze Stefano Piolim, obecnym trenerem AC Milanu, na trzyletni kontrakt. Jeśli te informacje się potwierdzą, będzie to kolejna zmiana na ławce trenerskiej Napoli.

Jednak każda zmiana na tym stanowisku wiąże się z ryzykiem utraty zaufania wśród kibiców. Dlatego pozostaje oczekiwać na oficjalne komunikaty z klubu dotyczące przyszłości trenerskiej Napoli. Kluczowe będzie zachowanie stabilności i spójności, aby móc skutecznie realizować długoterminowe cele drużyny.

Bez wątpienia sytuacja w Napoli jest dynamiczna, a fani klubu z niepokojem obserwują kolejne zmiany na stanowisku trenera. Ważne będzie, aby klub znalazł trwałe rozwiązanie, które pozwoli na budowanie solidnych podstaw do dalszych sukcesów.