Mówiąc o propozycjach bukmacherskich największych firm tego typu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kursy czy bonusy. Elementarna wiedza powinna się także oprzeć na tym, skąd takie udogodnienia się biorą, ponieważ jak wiadomo, nie powstają samoistnie. Dużą rolę w tym miejscu odgrywa kod promocyjny, który stosuje chociażby Betclic, a który uruchamia największe bonusy. W tym tekście powiemy sobie nieco właśnie o charakterystyce tego przedsiębiorstwa, kładąc szczególny nacisk na promocje i sposób ich otrzymywania. Co trzeba wiedzieć na pierwszym miejscu?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Bukmacher Betclic - oferta na zakłady online, opinie graczy, metody płatności

Betclic – jak kod promocyjny uruchamia konkretne bonusy?

Przedstawienie szczegółów, które tworzą te i inne firmy bukmacherskie, musimy zacząć od kodu promocyjnego. Jego charakterystyka będzie dosyć przejrzysta, ponieważ wszystko rozgrywa się na płaszczyźnie współpracy. Betclic, tak jak inni bukmacherzy w Polsce, dostarcza klientom konkretne frazy, po to, by ci mogli je wykorzystać. Sprawa poszczególnych kodów jest jednak bardziej złożona, gdyż wszystko opiera się również na ich dostępności i liczbie. Dzięki współpracy firmy Betclic z wieloma stronami internetowymi, świetnie prezentuje się szerokość oferty kodów promocyjnych. Na ten moment przedsiębiorstwo Betclic kod promocyjny wykorzystuje, uruchamiając najpopularniejsze bonusy. W ich skład wchodzi oczywiście promocja w pakiecie powitalnym, gdzie dominuje popularny cashback. Aby mieć szansę z niego skorzystać, powinniśmy wpisać konkretną frazę, a my spośród wielu propozycji, zachęcamy do postawienia na kod „BONUSVIP550”.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Elementarna wiedza na temat fraz promocyjnych jednak nie wystarczy, ponieważ bardzo istotne będzie także odpowiednie ich umieszczenie. Firma Betclic w tym zakresie działa niemal tak samo, jak inni bukmacherzy w kraju, ponieważ wszystko co musimy zrobić, to śledzić instrukcje podczas rejestracji. To właśnie wtedy naszym zadaniem jest odszukanie pustego pola na kod promocyjny. Należy czytać wszystkie informacje uważnie, gdyż okazuje się, że nie ma obowiązku skorzystania z tego bonusu.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Bonusy na start i cykliczne od firmy Betclic – do których potrzebny jest kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Betclic pod względem atrakcyjności samych bonusów zajmują dosyć niskie miejsce, ponieważ liczba promocji jest naprawdę mała. Na ten moment każdy z graczy może skorzystać przede wszystkim z dwóch udogodnień. Pierwsze z nich dotyczy bonusu cyklicznego – „Multi+”. Warto jednak pochylić się nad tzw. zakładem bez ryzyka, ponieważ w firmie Betclic może wynieść nawet 550 złotych. Promocja ta znajduje się oczywiście w pakiecie powitalnym.

Bonus Multi+ dla stałych graczy

Akcja „Multi+” swoją atrakcyjność zawdzięcza stopniowemu zwiększaniu ewentualnej wygranej. Jako zarejestrowani gracze możemy wygrać nawet 50% więcej pieniędzy, ale wszystko zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Oto, jak przedstawia się pełny zestaw:

  • pięć zdarzeń – wzrost wygranej o 7%,
  • sześć zdarzeń – wzrost o 14%,
  • siedem zdarzeń – o 20%,
  • osiem zdarzeń – o 25%,
  • dziewięć zdarzeń – o 30%,
  • dziesięć zdarzeń – o 35%,
  • jedenaście zdarzeń – o 40%,
  • dwanaście zdarzeń – o 45%,
  • trzynaście i więcej zdarzeń – o 50%.

Zakład bez ryzyka w firmie Betclic

Jeśli chodzi zaś o bonus w pakiecie na start, to nadrzędną rolę odgrywa niestety nasza porażka. Bukmacher zwróci nam bowiem stawkę z przegranego kuponu, ale tylko w momencie spełnienia wymaganych warunków obrotu. Otrzymany bonus musimy obrócić aż sześciokrotnie, dodając do tego kurs minimalny kuponu na poziomie 2.00.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl