Charakteryzując firmy bukmacherskie w Polsce, musimy się przede wszystkim oprzeć na standardzie oraz tradycji. Większość przedsiębiorstw działa bowiem w sposób tradycyjny, ponieważ duży nacisk kładzie na konkretne bonusy czy promocje. Istotne są jednak także inne sfery działania tego typu platform, gdyż dużą rolę odgrywają chociażby kody promocyjne. Taktykę opartą na tym, czy jest kod promocyjny stosuje Fortuna, która wszystkie bonusy opiera na szczegółach poszczególnych fraz. W tym tekście postaramy się przedstawić najważniejsze aspekty tych dwóch sfer, mówiąc w pierwszej kolejności o jej silnej korelacji. Niektóre z czynników oprzemy również na opiniach klientów czy kursach bukmacherskich. Jak wyglądają szczegóły kodów promocyjnych?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherskie – kod promocyjny i ich działanie na bonusy

W pierwszej kolejności, w kontekście tematu zawartego w tytule, jesteśmy zobligowani wspomnieć o ogólnej charakterystyce. Całość procesu uzyskiwania kodu czy jego umieszczania jest oczywiście prosta, ponieważ wystarczy znaleźć odpowiednią frazę i ją wpisać. Okazuje się jednak, iż nie każdy potrafi szukać tego, co w przypadku tego procesu jest tak naprawdę najistotniejsze. Liczba stron internetowych, które dzięki współpracy z Fortuną mogą nam zaproponować konkretny kod, jest stosunkowo duża, gdyż samych fraz może być nawet kilkanaście. Właściciele firmy Fortuna nie mają jednak wpływu na to, jaki kod promocyjny uruchamiający bonusy wybierzemy. Bardzo ważne będzie więc uważne czytanie czy szukanie szczegółów, na których opiera się konkretny kod. Z naszej strony możemy zachęcić do postawienia na frazę „BONUSVIP”, ponieważ sprawdzi się ona idealnie przy bonusie bez depozytu. A jak wiemy, jest to być może najistotniejsze udogodnienie dla klienta zaczynającego swoją grę na stronie bukmacherskiej. Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę, wybierając konkretny kod?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Bardzo ważnym etapem wykorzystywania poszczególnych fraz jest odpowiednie jego umieszczenie. Fortuna w tym zakresie stosuje raczej taktykę tradycyjną, ponieważ wszystko rozgrywa się na etapie rejestracji. Wszystko jest więc podobne do tego, na czym swoją siłę opierają inni bukmacherzy na polskim rynku. Niezwykle istotne jest także to, że nie mamy w obowiązku wpisywania kodu promocyjnego, dlatego łatwo go przeoczyć w natłoku pustych pól. Miejsce na wpisanie frazy znajdziemy między najważniejszymi danymi osobowymi.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Bonusy na start od firmy Fortuna – gdzie potrzebny jest kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Fortuna stosują niezwykle zbliżoną taktykę również w przypadku samych udogodnień. Na tym polu opisywana w tekście firma działa bardzo przejrzyście, ponieważ do naszej dyspozycji są aż dwie grupy promocji. W pierwszym zbiorze dominują tzw. promocje cykliczne, które swoją siłę opierają na udogodnieniach w trakcie gry. Nas najbardziej interesują jednak bonusy z pakietu powitalnego, gdyż to tam najwięcej do ugrania mają klienci początkujący. Na jakie bonusy możemy liczyć w tej drugiej grupie promocji?

Bonus od depozytu na poziomie 200 złotych

Ten bonus jest niezwykle ważny dla samego bukmachera, ponieważ może przynieść bardzo duże korzyści finansowe. Początkujący gracz musi bowiem przelać pierwsze pieniądze na swoje konto depozytowe, a Fortuna wypłaci ich równowartość. Górna granica sięga jednak 200 złotych, a my musimy oczywiście spełnić konkretne warunki obrotu. Na początek należy to uczynić w oparciu o własne środki – tutaj bukmacher wymaga dokonania czterokrotnego obrotu z kursem minimalnym kuponu na poziomie 1.60. Następnie, otrzymane środki bonusowe należy przeznaczyć na wydarzenie z kursem co najmniej na poziomie 1.14.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

W przypadku tej promocji nadrzędną rolę do odegrania ma oczywiście kod promocyjny. Jeśli już go wpisaliśmy, to po pierwszym zalogowaniu możemy oczekiwać na otrzymanie wskazanej wyżej sumy. Postać, jaką może przyjąć ta stawka nie jest jednak jasna, ponieważ poza pieniędzmi bukmacher ma prawo przelać nam 2800 punktów Fortuna Klub Plus. One pozwalają na skorzystanie z nagród materialnych, choć oczywiście możemy zmienić je na pieniądze. W tym bonusie, Fortuna nie stawia przed nami żadnych warunków dotyczących obrotu.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl