Przedstawienie szczegółów dotyczących największych firm bukmacherskich w Polsce, kończy się i zaczyna na jednym aspekcie. Wielkość i atrakcyjność oferty to najważniejszy czynnik, determinujący liczbę klientów. Każde z przedsiębiorstw wykorzystuje jednak inne techniki, ponieważ jedno myśli o promocjach, a drugie o kursach. Firma STS kładzie duży nacisk na kod promocyjny, który uruchamia największe bonusy na stronie. W tym artykule powiemy więc sobie najwięcej o firmie STS, pochylając się szczególnie nad kwestią bonusów i kodów promocyjnych. Na co należy zwrócić uwagę?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bukmacher STS - oferta na zakłady online, opinie graczy, metody płatności

STS – kod promocyjny i jego działanie na bonusy

Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher, który swoje działania bukmacherskie ukierunkował standardowo. Kierunek, w którym podąża przedsiębiorstwo opiera się przede wszystkim na interesujących usług dla samego klienta. Na ten moment STS kładzie największy nacisk na kod promocyjny, który najbardziej oddziałuje na bonusy. Zainteresowany taką frazą gracz ma wiele możliwości do jej skorzystania, ponieważ na rynku istnieje wiele stron, oferujących całkiem różne kody promocyjne. Z naszej strony polecamy użycie frazy „SPORT29PLN”, gdyż jest ona najkorzystniejsza dla osób początkujących, dopiero co startujących z zakładami bukmacherskimi. Takie hasło pozwala na skupienie się w pierwszej kolejności na bonusie bez depozytu, który jest najbardziej atrakcyjny z perspektywy gracza. Co jeszcze trzeba wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Mając już elementarną wiedzę na temat tego, czym jest kod promocyjny, warto również pochylić się nad kwestią jego dobrego umieszczenia. Na ten moment, w kontekście fraz bonusowych STS wychodzi do nas raczej transparentnie. Wszystko rozgrywa się bowiem już na płaszczyźnie rejestracji, ponieważ to na tym etapie powinniśmy taki kod wpisać. Puste pole na wybraną frazę znajdziemy między najważniejszymi danymi osobowymi, a trzeba wiedzieć, iż wpisanie kodu nie jest obowiązkowe. Łatwo więc o przeoczenie tego procesu.

Bonusy na start od firmy STS – czy wszędzie potrzebny jest kod promocyjny?

Charakterystyka takiej firmy jak STS, musi się także oprzeć na udogodnieniach dla klientów. Jeśli chodzi o to konkretne przedsiębiorstwo, to na pierwszy rzut oka pójdzie kwestia podziału. Wszystkie promocje można bowiem podzielić na dwie grupy, a w pierwszej najistotniejsze będą tzw. bonusy cykliczne. Ich specyfika opiera się na dobrych działaniach już w trakcie gry, co jest domeną raczej doświadczonych klientów. Stawkę uzupełniają bonusy z pakietu powitalnego, gdzie dominuje dwójka udogodnień: bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. Właśnie bonusami na start się w tym tekście zajmiemy. Co należy wiedzieć o tych rodzajach bonusów?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

W tym bonusie, jak wspomnieliśmy nieco wyżej, najważniejsze będzie wpisanie kodu promocyjnego. Jeśli już jednak mamy za sobą ten etap, to możemy oczekiwać 29 złotych na naszym koncie depozytowym. Swobodne operowanie tymi środkami zależy jednak od naszych działań opartych na ich obrocie. Musimy tego dokonać trzykrotnie, dodając do tego kurs minimalny każdego kuponu na poziomie 1.91.

Bonus od depozytu na poziomie 1200 złotych

Totalnym przeciwieństwem poprzednika jest z kolei bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, całość procesu zależy od tego, jak będziemy działać finansowo na samym starcie. Aby jednak mieć szansę na skorzystanie z tej promocji, musimy najpierw podczas rejestracji zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Po zalogowaniu się istotne będzie przelanie pierwszej kwoty na konto depozytowe, ponieważ bukmacher zwróci nam jej równowartość. Podobnie jednak jak w przypadku poprzedniego bonusu, naszym zadaniem będzie dokonanie trzykrotnego obrotu kwotą, z kursem minimalnym w wysokości 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl