Przedstawienie szczegółów dotyczących największych firm bukmacherskich w Polsce, kończy się i zaczyna na jednym aspekcie. Wielkość i atrakcyjność oferty to najważniejszy czynnik, determinujący liczbę klientów. Każde z przedsiębiorstw wykorzystuje jednak inne techniki, ponieważ jedno myśli o promocjach, a drugie o kursach. Firma STS kładzie duży nacisk na kod promocyjny, który uruchamia największe bonusy na stronie. W tym artykule powiemy więc sobie najwięcej o firmie STS, pochylając się szczególnie nad kwestią bonusów i kodów promocyjnych. Na co należy zwrócić uwagę?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS – kod promocyjny i jego działanie na bonusy

Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher, który swoje działania bukmacherskie ukierunkował standardowo. Kierunek, w którym podąża przedsiębiorstwo opiera się przede wszystkim na interesujących usług dla samego klienta. Na ten moment STS kładzie największy nacisk na kod promocyjny, który najbardziej oddziałuje na bonusy. Zainteresowany taką frazą gracz ma wiele możliwości do jej skorzystania, ponieważ na rynku istnieje wiele stron, oferujących całkiem różne kody promocyjne. Z naszej strony polecamy użycie frazy „GIGABONUS”, gdyż jest ona najkorzystniejsza dla osób początkujących, dopiero co startujących z zakładami bukmacherskimi. Co jeszcze trzeba wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Mając już elementarną wiedzę na temat tego, czym jest kod promocyjny, warto również pochylić się nad kwestią jego dobrego umieszczenia. Na ten moment, w kontekście fraz bonusowych STS wychodzi do nas raczej transparentnie. Wszystko rozgrywa się bowiem już na płaszczyźnie rejestracji, ponieważ to na tym etapie powinniśmy taki kod wpisać. Puste pole na wybraną frazę znajdziemy między najważniejszymi danymi osobowymi, a trzeba wiedzieć, iż wpisanie kodu nie jest obowiązkowe. Łatwo więc o przeoczenie tego procesu.

Bonusy na start od firmy STS – czy wszędzie potrzebny jest kod promocyjny?

Charakterystyka takiej firmy jak STS, musi się także oprzeć na udogodnieniach dla klientów. Jeśli chodzi o to konkretne przedsiębiorstwo, to na pierwszy rzut oka pójdzie kwestia podziału. Wszystkie promocje można bowiem podzielić na dwie grupy, a w pierwszej najistotniejsze będą tzw. bonusy cykliczne. Ich specyfika opiera się na dobrych działaniach już w trakcie gry, co jest domeną raczej doświadczonych klientów. Stawkę uzupełniają bonusy z pakietu powitalnego. Właśnie bonusami na start się w tym tekście zajmiemy. Co należy wiedzieć o tych rodzajach bonusów?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1560 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl