Grand Prix Chinna żywo Transmisje: 11 Challenger AcapulcoMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger TallahasseeMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger OeirasMecze na żywo Transmisje: 7 ATP BarcelonaMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MonachiumMecze na żywo Transmisje: 7 WTA StuttgartMecze na żywo Transmisje: 7 WTA OeirasMecze na żywo Transmisje: 7 ATP BukaresztMecze na żywo Transmisje: 7 Puchar Billie Jean KingMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger SarasotaMecze na żywo Transmisje: 6 La Liga Hiszpańska (Primera Division)Mecze na żywo Transmisje: 5 Prime MMAna żywo Transmisje: 4 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 4 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 4
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

5 łatwych kroków, aby zacząć korzystać z zakładów bukmacherskich online

5-latwych-krokow-aby-zaczac-korzystac-z-zakladow-bukmacherskich-online
Autor: Filip Tomicki | 10.02.2023 22:15

Zakłady bukmacherskie online to popularna forma zabawy i zarobku, dostępna dla każdego, kto jest pełnoletni. Aby zacząć korzystać z zakładów bukmacherskich online, nie potrzebujesz wiele wiedzy ani doświadczenia - wystarczy kilka prostych kroków. Oto instrukcja krok po kroku.

Krok 1: Wybierz legalnego bukmachera

Upewnij się, że wybrany przez Ciebie bukmacher posiada ważną licencję na działalność. W Polsce nadawanie licencji bukmacherskich i kontrola ich działalności należy do Ministra Finansów. Dlatego upewnij się, że wybrany bukmacher posiada wymagane pozwolenie i jest legalny.

Przy tej okazji warto nadmienić, że dziesiątki, o ile nie setki zagranicznych domów bukmacherskich umożliwia założenie konta i grę osobom z polskim obywatelstwem. Posiadają one inne licencje, na przykład UK Gambling Commission, Malty czy Curacao. Jeśli uznaliście, że oferta licencjonowanych w Polsce buków jest dla was niewystarczająca, możecie spróbować swoich sił u buków zagranicznych. W takim wypadku pamiętać należy, że polska ustawa hazardowa nakłada kary na graczy, którzy wypłacają wygrane u zagranicznych buków. Kara w takich wypadkach - przynajmniej w teorii - może być ogromna! Resort sprawiedliwości stosuje w tym wypadku przepisy Kodeksu Skarbowego i Karnego, które umożliwiają wymierzenie kary od 1 000 zł do 4,5 mln zł! Gracz rejestruje się więc u zagranicznych operatorów i wypłaca kasę z zakładów na własne ryzyko!

Krok 2: Zarejestruj się

Aby zacząć obstawiać, musisz najpierw zarejestrować się na stronie wybranego bukmachera. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny i podaj wymagane informacje, takie jak imię i nazwisko, adres zameldowania, numer PESEL, adres e-mail, numer rachunku bankowego i numer telefonu. Zwykle otworzenie konta nie zajmie dłużej niż minutę-dwie. Po wysłaniu formularzy, bukmacher utworzy dla nas tzw. konto tymczasowe, które pozwala normalnie utworzyć kupon, dokonywać wpłat, zarządzać bonusami powitalnymi oraz innymi premiami.

Różnica pomiędzy zwykłym kontem a tymczasowym zasadza się na ograniczeniach dotyczących wysokości zakładów oraz braku możliwości wypłaty wygranej w przypadku konta niezweryfikowanego. Ponieważ weryfikacja konta u buka jest bardzo prosta, warto uczynić to od razu, zanim zadacie sobie pytanie 'jak obstawiać mecze'. Pozwoli wam to na grę bez stresu i szybki przelew w przypadku uzyskanej wygranej po rozstrzygnięciu zakładu.

Krok 3: Potwierdź swoją tożsamość

Każdy legalny bukmacher działający w Polsce wymaga potwierdzenia tożsamości gracza przed dokonaniem wypłaty. Może to być wymagane w formie skanów lub zdjęć dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, na przykład paszportu albo prawa jazdy. Czasami wystarczy do tego tylko karta pobytu wystawiona przez stosowny urząd.

Nowi gracze niesłusznie mają obawy przed wysyłaniem swoich danych osobowych i skanów dowodu. Wycieki danych osobowych graczy nie zdarzają się często (de facto w Polsce mieliśmy tylko jeden taki przypadek, mowa o bukmacherze Totolotek i incydencie z września 2021 roku) i w zasadzie nie powinno nam przytrafić się nic złego.

Operator w ciągu 1 dnia roboczego powinien zweryfikować nasze dane, o czym poinformuje nas mailem albo SMS-em.

Krok 4: Wpłata depozytu

Teraz pozostaje nam wybrać wygodną dla siebie metodę płatności i dokonać wpłaty na swoje konto gracza. Bukmacherzy online oferują szeroką gamę opcji płatności, w tym karty płatnicze i pre-paid, portfele elektroniczne i przelewy bankowe. Upewnij się, że wybrana metoda jest bezpieczna i wygodna.

Krok 5: Zacznij grać!

Po dokonaniu wpłaty na swoje konto jesteś gotowy, aby zacząć obstawiać na przykład koszykówkę. Przeglądaj oferty bukmachera i wybieraj interesujące Cię zdarzenia sportowe lub inne wydarzenia, na których chcesz postawić zakład. Bukmacherzy online oferują szeroką gamę zakładów, w tym zakłady na wyniki meczów, zakłady na wyniki turniejów i zakłady specjalne, zarówno w opcji pre-match jak i na żywo.

Pamiętaj, że obstawianie jest formą rozrywki i może być ryzykowne. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko i nie stawiasz zakładów, których nie jesteś w stanie udźwignąć. Bukmacherzy online oferują różne narzędzia i porady, aby gracz mógł korzystać z bukmacherki w sposób odpowiedzialny.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Typy dnia

Tak (BBTS)

2.25

Manchester City - Luton

2 (1X2)

1.25

Gil Vicente - Sporting CP

1 (1X2)

1.33

Lazio - Salernitana

Stawka120 PLN
Łączny kurs3.74
Do wygrania: 448 PLN
Typuj w Fortunie