Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Jesus Navas z dożywotnim kontraktem w Sevilli!

jesus-navas-z-dozywotnim-kontraktem-w-sevilli
Autor: Wojtek Jagodowski | 25.05.2024 9:14

Mało jest piłkarzy tak bardzo oddanych jednemu klubowi, z pewnością jednak jednym z nich jest Jesus Navas. Piłkarz Sevilli, który po sezonie 2023/2024 miał zakończyć karierę, otrzymał nietypową propozycję od klubu. Navas otrzymał propozycję dożywotniego kontraktu, co oznacza, że po zakończeniu sezonu będzie mógł rozpocząć pracę w dowolnie przez siebie wybranym dziale klubu. Dodatkowo Navas zrezygnował z reszty pensji, która przekazana zostanie fundacji Sevilli.

Kluczowe Informacje

  • Jesus Navas otrzymał dożywotni kontrakt w Sevilli
  • Navas jest wychowankiem Sevilli i spędził w klubie 10 sezonów
  • Nietypowa propozycja pokazuje, jak bardzo Sevilla ceni lojalność Navasa
  • Navas zamiast zakończyć karierę, będzie mógł dalej pracować w klubie
  • Piłkarz zrezygnował z części pensji, która trafi do fundacji Sevilli

Niesamowita lojalność Navasa wobec Sevilli

Jesus Navas to wychowanek Sevilli, w której barwach występował przez 10 sezonów, zanim w 2013 roku przeniósł się do Manchesteru City. Przez te lata navas stał się jedną z ikon klubu i wiązał się z nim głębokimi emocjami. Jego powrót do macierzystego klubu jest więc bardzo symboliczny i pokazuje, jak wiele Sevilla znaczy dla tego zawodnika.

Lata spędzone w Sevilli

Navas, będąc wychowankiem Sevilli, spędził w tym klubie większość swojej dotychczasowej kariery. Przez 10 sezonów reprezentował barwy zespołu, stając się jego nieodłączną częścią. Jego zaangażowanie i lojalność wobec klubu, z którym jest tak silnie związany, są niezwykle cenne.

Wielkie emocje związane z klubem

Sevilla to nie tylko klub, który reprezentował Navas przez wiele lat. To także miejsce, z którym zawodnik wiąże ogromne emocje. Przez lata budował on szczególną więź z klubem, jego kibicami i miastem, co widoczne jest w jego powrocie i propozycji dożywotniego kontraktu. Dla Navasa Sevilla to nie tylko zespół, ale także część jego tożsamości.

Navas otrzymał dożywotni kontrakt

Niezwykła propozycja, jaką otrzymał od klubu Sevilla, dowodzi tego, jak bardzo ceniona jest lojalność Navasa wobec tej drużyny. Zamiast kończyć swoją piłkarską karierę po sezonie 2023/2024, Navas będzie mógł kontynuować swoją pracę w klubie, wybierając dowolny dział, w którym chciałby się zaangażować. To niespotykane rozwiązanie, świadczące o wyjątkowym statusie piłkarza w oczach władz Sevilli.

Taka decyzja pokazuje, jak bardzo klub docenia całożyciową lojalność i zaangażowanie Navasa. Jako wychowanek Sevilli, z którą związany był przez 10 sezonów, zanim przeniósł się do Manchesteru City, stał się on jedną z ikon tej drużyny. Jego powrót do macierzystego klubu jest więc bardzo symboliczny i ukazuje głęboką więź, jaka łączy go z Sevillą.

Otrzymanie przez Navasa propozycji dożywotniego kontraktu jest niezwykle rzadkim rozwiązaniem, które świadczy o wyjątkowym statusie piłkarza w oczach władz Sevilli. Zamiast kończyć karierę, Navas będzie mógł nadal pracować w klubie, w dowolnie przez siebie wybranym dziale, co pozwoli mu na bezproblemowe przejście na emeryturę.