Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Toni Kroos z niesamowitą statystyką w Realu Madryt

toni-kroos-z-niesamowita-statystyka-w-realu-madryt
Autor: Wojtek Jagodowski | 29.05.2024 12:33

Toni Kroos to ikona Realu Madryt, z którym zdobył każde możliwe trofeum. Niemiecki pomocnik Królewskich przez lata był uważany za jednego z najlepszych zawodników w swojej pozycji na świecie. Kroos zapisał się na stałe w historii Realu Madryt, stając się jedną z największych legend tego klubu.

Kariera pełna sukcesów

Toni Kroos dołączył do Realu Madryt w 2014 roku i od razu stał się kluczową postacią zespołu. Przez lata zdobywał z Królewskimi niezliczone trofea, w tym m.in. 4 Ligi Mistrzów, 3 Klubowe Mistrzostwa Świata oraz 3 Superpuchary Europy. Niemiec był liderem drużyny i niezwykle ważną postacią w środku pola regularnie będąc kreatorem gry.

Mistrz wszech czasów

Toni Kroos potwierdził swoją wielkość, stając się jednym z najwybitniejszych pomocników w historii Realu Madryt. Jego precyzja w rozgrywaniu piłki, świetna wizja gry oraz niesamowita skuteczność podań uczyniły z niego prawdziwy wzór do naśladowania dla młodszych adeptów futbolu. Kroos zapisał się złotymi zgłoskami w annałach klubu ze stolicy Hiszpanii.

Statystyki Kroosa w Realu

Toni Kroos, będąc jednym z kluczowych zawodników Realu Madryt, nieustannie kreował grę swojej drużyny, dostarczając piłkę swoim kolegom z zespołu. Jego nieprzeciętne umiejętności rozgrywające i precyzja w wykonywaniu podań stanowią o jego wyjątkowej pozycji wśród najlepszych pomocników w historii futbolu.

Podczas swojego pobytu w Realu Madryt, Toni Kroos wykazał się niezwykłą statystyką, szczególnie w kwestii liczby i skuteczności podań. Dane zebrane przez OPTĘ pokazują, że niemiecki pomocnik wykreował aż 33.911 podań, z czego ponad 31 tysięcy było celnych. Daje to imponującą skuteczność na poziomie 94%.

Kroos - król precyzyjnych podań

Kroos jest bezspornie jednym z najbardziej precyzyjnych rozgrywających w historii futbolu. Jego skuteczność na poziomie 94% to niezwykły wynik, który pokazuje, jak wysoki poziom kontroli nad piłką prezentował podczas gry w barwach Realu Madryt. To jeden z głównych powodów, dla których Niemiec jest uznawany za legendę Królewskich.

Opuszczenie Realu po EURO 2024

Toni Kroos, legenda Realu Madryt, niedawno ogłosił, że po mistrzostwach Europy w 2024 roku zakończy swoją piłkarską karierę. Po latach sukcesów i triumfów z Królewskimi, Niemiec odchodzi jako jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii klubu.

Odejście Kroosa bez wątpienia będzie ogromną stratą dla Realu Madryt, który straci jednego ze swoich najbardziej utalentowanych pomocników w XXI wieku. Niemiec pozostanie jednak na zawsze legendą Królewskich, zapisując się w panteonie największych piłkarskich ikon tego klubu.