Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Kolarstwona żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 6 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 5 Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4 Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 Golfna żywo Transmisje: 4 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Czy warto oglądać najlepszą ligę holenderską?

czy-warto-ogladac-najlepsza-lige-holenderska
Autor: Adam Rajec | 23.02.2023 15:36

Pomimo że liga holenderska nie zalicza się do pięciu topowych lig w Europie, to jest uznawana za jedną z najciekawszych do oglądania dla postronnych kibiców. Jej renoma wynika nie tylko z wysokiego poziomu piłkarskiego, ale również z faktu, że prezentuje ona bardzo ofensywny i atrakcyjny futbol, który jest idealny dla osób uwielbiających oglądanie dużej liczby bramek.

Holenderska Eredivisie - czy warto ją oglądać?

Choć większość miłośników futbolu to fani Premier League, Serie A bądź La Ligi, to w ostatnich latach rośnie liczba osób, które co weekend bacznie śledzą poczynania holenderskich zespołów. Transmisje Eredivisie na żywo online dostarczają bowiem świetnych emocji i są skrojone pod osoby, które uwielbiają oglądanie wielu goli. Nie jest bowiem tajemnicą, że pod względem średniej liczby bramek na mecz Eredivisie jest jedną z najmocniejszych lig w całej Europie. Co ważne, w jej przypadku spora liczba trafień idzie w parze z wysoką jakością, albowiem liga holenderska bez wątpienia jest jedną z najmocniejszych lig na Starym Kontynencie. Niektórzy uważają, że jest ona nawet lepsza od ligi portugalskiej bądź francuskiej, co sprawia, że spora część fanów futbolu sądzi, iż rozgrywki te są mocno niedoceniane. Długa lista przymiotów holenderskiej Eredivisie sprawia, że z pewnością warto oglądać tę ligę.

Co istotne, jest ona względnie wyrównana, gdyż ekip bijących się o najwyższe cele jest naprawdę wiele. Najbardziej utytułowaną drużyną jest oczywiście Ajax Amsterdam, który uchodzi za holenderskiego hegemona, ale ciekawych zespołów do śledzenia jest zdecydowanie więcej. Fani holenderskiego futbolu bacznie obserwują również poczynania PSV Eindhoven, Feyenoordu Rotterdam czy AZ Alkmaar. Spora rywalizacja o najwyższe miejsca w tabeli sprawia, że co kolejkę dochodzi do licznych przetasowań w ligowej stawce, w efekcie czego mecze te ogląda się z zapartym tchem. 

Liga holenderska - świetne miejsce dla polskich piłkarzy

Jeżeli lubisz śledzić losy polskich piłkarzy, to holenderska Eredivisie jest idealną ligą dla Ciebie. W rozgrywkach tych występuje bowiem wielu młodych i perspektywicznych Polaków, którzy powinni zrobić świetne kariery. Miłośnikom polskich zawodników poleca się szczególnie oglądanie meczów Vitesse Arnhem. W drużynie tej gra zarówno Bartosz Białek, jak i Kacper Kozłowski, a nasi rodacy dostają tak dużo szans, że włączenie transmisji z tego meczu praktycznie zawsze jest dobrym pomysłem. Jeśli interesują Cię losy Polaków na holenderskiej ziemi, to warto również oglądać Feyenoord. W zespole tym regularnie występuje bowiem Sebastian Szymański, który z każdym tygodniem coraz mocniej imponuje swoją formą. Choć popularność Eredivisie nadal nie jest tak duża jak Premier League czy La Ligi, to nie oznacza to, że liga ta jest nudna. Występuje w niej wielu klasowych piłkarzy, a ponadto słynie ona z ofensywnego i atrakcyjnego futbolu. Dzięki temu mecze z ligi holenderskiej świetnie spisują się u osób, które szukają ciekawej rozrywki podczas weekendowego popołudnia.

Typy dnia

2 (1X2)

1.83

Greenock Morton - Dundee United

1 (1X2)

1.33

Cavalier SC - Humble Lions

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.43
Do wygrania: 292 PLN
Typuj w Fortunie