Gdzie oglądać Ekstraklasę online

Mówiąc w sposób szczegółowy o tym, gdzie oglądać Ekstraklasę, powinniśmy przede wszystkim powiedzieć o wymaganiach klientów. Potencjalni widzowie są bowiem najważniejsi dla właścicieli telewizji czy firm transmitujących. Na ten moment możemy dosyć przejrzyście przejść przez ten temat, ponieważ wiemy, że na rynku mamy dwie opcje.

Możliwość pierwsza zakłada tradycyjne obejrzenie meczów polskiej ligi, na dużym ekranie telewizora. Jeśli chodzi zaś o szerokość oferty, to bez wątpienia bardzo interesujące będą możliwości związane z transmisją internetową. W tym zakresie do naszej dyspozycji mamy przede wszystkim dwie strony. Na co postawić i jak wygląda charakterystyka poszczególnych witryn? O tym postaramy się powiedzieć w poniższym artykule.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Propozycja strony internetowej sport.tvp.pl

W kontekście możliwości związanych z transmisjami internetowymi, bardzo ważną rolę odgrywa przede wszystkim strona sport.tvp.pl. Witryna należąca do Telewizji Polskiej na rynku online działa już dobrych kilka lat, ponieważ wszystko zaczęło się już podczas finałów mistrzostw świata w Brazylii. Już wtedy aplikacja czy sama platforma cieszyły się sporą liczbą zainteresowanych klientów. Co wyróżnia akurat tę firmę?

W pierwszej kolejności niezwykle interesująco wygląda sam sposób uzyskania dostępu. W momencie, gdy jesteśmy zdecydowani na tę stronę, powinniśmy wiedzieć, iż jedynym zadaniem do wykonania będzie wybór konkretnego spotkania. Administratorzy nie wymagają bowiem nawet zakładania konta, o płaceniu za usługę nie wspominając. Jako potencjalni widzowie mamy więc pełną swobodę.

 MECZE ONLINE ZA DARMO  STS TV  Oglądaj mecze za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Oferta prywatnej platformy Player.pl

Zahaczając jeszcze szerzej o temat transmisji internetowych, spotkamy się również z propozycją firmy Player.pl. Ta platforma działa na zupełnie innych zasad co poprzednik, ponieważ tak, jak w przypadku telewizji, musimy płacić konkretną kwotę. Dotyczy ona wyboru interesującego nas pakietu, który wchodzi wręcz w rolę telewizyjnego abonamentu. Kanały z grupy Canal+, na której obecna jest PKO BP Ekstraklasa na żywo online w internecie znajdziemy w zestawie o takiej samej nazwie. Cena za miesięczny okres użytkowania jest dosyć wysoka, ponieważ wynosi 50 złotych. Możemy jednak poza spotkaniami piłkarskimi obejrzeć także seriale oraz filmy.

fot. Marcin Kadziolka / shutterstock.com