Liga Mistrzów: półfinałowe mecze 27-28.04. Gdzie oglądać? Transmisja w tv i live stream za darmo w internecie

Przed nami pierwsze spotkania półfinałowe Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane w dniach 27-28 kwietnia. Pierwszym meczem będzie wtorkowe spotkanie Real Madryt – Chelsea, natomiast w środę Paris Saint-Germain podejmie Manchester City. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Już od godziny 21:00 będzie dostępna transmisja w tv i live stream za darmo w internecie.

Transmisja na żywo meczu Real Madryt – Chelsea

Chelsea we wtorek 27 kwietnia rozegra wyjazdowe spotkanie w półfinale Champions League. Rywalem ekipy Thomasa Tuchela będzie drużyna mistrza Hiszpanii. Przed kilkoma miesiącami nikt nie widział obu klubów w półfinale Ligi Mistrzów, lecz ci pokazali, że na niego zasługują. Termin meczu Real Madryt – Chelsea zaplanowano na wtorek 27 kwietnia na godzinę 21:00, a transmisja dostępna w Polsat Sport Premium 1 jak i również w internecie dzięki platformie ipla.tv.

Transmisja online za darmo meczu Paris Saint-Germain – Manchester City

Mecz Paris Saint-Germain – Manchester City to bez wątpienia jedno z najciekawszych spotkań, które możemy oglądać w tej edycji Ligi Mistrzów. Dwa kluby, które mają w swoich składach gwiazdy światowego formatu. Manchester City pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo Anglii, natomiast Paryżanie o triumf w Ligue 1 wydaje się, że będą musieli walczyć do samego końca. Dla wszystkich zainteresowanych transmisją spotkania Paris Saint-Germain – Manchester City istnieje możliwość oglądania na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1. W internecie możemy skorzystać z całkowicie darmowej transmisji live stream za pośrednictwem strony sport.tvp.pl.

fot. Lutsenko_Oleksandr / Shutterstock.com