Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Kolarstwona żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 6 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 5 Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4 Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 Golfna żywo Transmisje: 4 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Lionel Messi odchodzi z PSG

lionel-messi-odchodzi-z-psg
Autor: Nikodem Tomczak | 27.04.2023 14:14

Lionel Messi, gwiazda piłki nożnej i były zawodnik FC Barcelony, został niedawno zauważony w Barcelonie wraz z rodziną. Co więcej, spekulacje na temat jego możliwego powrotu na Nou Camp nasilają się. Jego kontrakt z Paris Saint-Germain (PSG) ma wygasnąć w czerwcu, a przyszłość piłkarza jest niepewna.

PSG gotowe na pożegnanie z Messim?

Według informacji przekazanych przez Sport, Messi i jego rodzina wrócili do Barcelony z 15 walizkami, a jego klub nie ma kolejnego meczu do przyszłej niedzieli. Mówi się, że PSG jest gotowe na rozstanie z Argentyńczykiem i skupienie się na promowaniu młodego, francuskiego talentu. Prezydent klubu, Nasser Al-Khelaifi, podobno zdecydował się na zmianę strategii, aby poprawić sytuację finansową i sportową klubu.

Barcelona walczy o powrót Messiego

Barcelona jest zainteresowana ponownym pozyskaniem siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki, jednak musi rozwiązać swoje krytyczne problemy finansowe, aby móc sfinalizować transakcję. Klub niedawno rozmawiał z ojcem i agentem Messiego, Jorge, a prezydent Joan Laporta wyraził swoją pewność co do powrotu gwiazdy do Barcelony. Jednak sytuacja transferowa Messiego jest skomplikowana. Barcelona będzie musiała zaoferować piłkarzowi kontrakt o wartości czterokrotnie niższej niż poprzedni, co może być trudne do zaakceptowania dla gwiazdy. Dodatkowo, klub musi zdobyć 178 milionów funtów przed podpisaniem nowych zawodników w kolejnym okienku transferowym, ze względu na kontrolę finansów La Liga.

Co dalej z przyszłością Messiego?

W najbliższych tygodniach przedstawiciele Barcelony mają prowadzić dalsze rozmowy z obozem Messiego, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i spróbować dojść do porozumienia. Choć przyszłość piłkarza wciąż jest niepewna, to fakt, że pojawił się on w Barcelonie, może świadczyć o jego poważnym zainteresowaniu powrotem do dawnej drużyny. W międzyczasie pojawiły się także doniesienia o ewentualnej propozycji dla Messiego ze strony Arabii Saudyjskiej, która chciałaby zobaczyć go w parze z jego długoletnim rywalem, Cristiano Ronaldo.

Czy Messi i Ronaldo razem na boisku?

Wspólna gra dwóch legendarnych piłkarzy, takich jak Lionel Messi i Cristiano Ronaldo, byłaby bez wątpienia wyjątkowym widowiskiem dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Pomimo rywalizacji, która towarzyszy im od lat, obaj zawodnicy wielokrotnie wyrażali wzajemny szacunek i podziw. Dlatego ich wspólna gra mogłaby przynieść niesamowite rezultaty i stworzyć zupełnie nową dynamikę w piłce nożnej.

Podsumowanie

Przyszłość Lionela Messiego pozostaje niejasna. Powrót do Barcelony wydaje się być realną opcją, jednak przeszkody finansowe mogą utrudnić transfer. Z drugiej strony, Arabia Saudyjska może zaoferować interesującą alternatywę zarówno pod względem finansowym, jak i sportowym. Niezależnie od decyzji, jaką podejmie Messi, jego przyszłe kroki będą z pewnością ściśle obserwowane przez kibiców na całym świecie. Źródło: Daily Mail

Typy dnia

2 (1X2)

1.83

Greenock Morton - Dundee United

1 (1X2)

1.33

Cavalier SC - Humble Lions

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.43
Do wygrania: 292 PLN
Typuj w Fortunie