Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Serie BMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Igrzyska Olimpijskie TenisMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 9 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 WTA WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 ATP WaszyngtonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Łukasz Piszczek gotowy na nowe wyzwania!

lukasz-piszczek-gotowy-na-nowe-wyzwania
Autor: Wojtek Jagodowski | 30.04.2024 12:34

Łukasz Piszczek po zawieszeniu butów na kołek nie zamierza całkowicie zrezygnować z tego sportu. Polak bardzo szybko rozpoczął starania o kursy FIFA, które umożliwią mu prowadzenie drużyn piłkarskich. Teraz Piszczek jest gotowy na podjęcie nowych wyzwań jako szkoleniowiec.

Łukasz Piszczek jako trener

Po zakończeniu kariery jako piłkarz, Łukasz Piszczek postanowił rozwinąć swoje umiejętności trenerskie i zdobyć wymagane kwalifikacje do prowadzeni drużyny. Dlatego zdecydował się na podjęcie kursów FIFA, które pozwolą mu pełnić tę funkcję. Pomimo ciągłej umowy z Viaplay i rozpoczęcia kursów UEFA Pro już teraz rozważa możliwość objęcia drużyny z Ekstraklasy, co byłoby kolejnym krokiem w jego nowej karierze.

Polak jako asystent trenera

Łukasz Piszczek, były polski piłkarz, rozważany był jako potencjalny asystent trenera Santosa czy Probierza w Reprezentacji Polski . Miał niezwykłą okazję dołączenia do tych zespołów, ale zdecydował się skupić na swoim rozwoju jako trener. Teraz poszukuje odpowiedniego klubu, który umożliwi mu rozwijanie swoich umiejętności trenerskich. W kuluarach mówi się, że już jakiś czas temu skontaktował się z nim KGHM Zagłębie Lubin.

Wniosek

Decyzja Łukasza Piszczka o rozwoju jego działalności trenerskiej jest dobrze przemyślana. Jako były zawodowy piłkarz i doświadczony gracz, ma nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie, które może przekazać innym. Jego charyzma i umiejętności przywódcze sprawiają, że jest idealnym kandydatem do prowadzenia drużyn piłkarskich.

Były reprezentant Polski już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klubów i organizacji piłkarskich, które widzą w nim ogromny potencjał. Jego zaangażowanie w rozwijanie swojej kariery trenerskiej pokazuje, że Łukasz Piszczek nie tylko jest dobrze przygotowany do nowego wyzwania, ale także gotów zyskać uznanie jako utalentowany trener. Polski futbol powinien śledzić uważnie jego kolejne kroki, ponieważ może przynieść wiele pozytywnych zmian dla polskiej piłki nożnej.