Mecze półfinałowe Ligi Mistrzów 04-05.05. Transmisja w tv i live stream w internecie za darmo. Gdzie oglądać?

Jesteśmy już bardzo blisko poznania finalistów Ligi Mistrzów. W dniach 04-05.05 zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałów. Mecz Manchester City – Paris Saint Germain zostanie rozegrany we wtorek 4 maja, z kolei Chelsea – Real Madryt w środę 5 maja. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 21:00. Gdzie oglądać? Transmisja w tv i live stream w internecie za darmo ze spotkań Ligi Mistrzów dostępny na polskich kanałach sportowych.

Spotkanie Manchester City – Paris Saint Germain transmisja live stream

Mecz Manchester City – Paris Saint Germain rozpocznie się we wtorek 4 maja o godzinie 21:00. Dla wielu to spotkanie jest obowiązkowe na liście meczów do obejrzenia. Trudno się dziwić kibicom, ponieważ rywalizacja tak dwóch topowych zespołów to dawka ogromnych emocji. W polskiej telewizji transmisję spotkania Manchester City – Paris Saint Germain będzie można oglądać w Polsat Sport Premium 1. W internecie transmisje live stream przygotowała platforma ipla.tv

Chelsea – Real Madryt transmisja za darmo na żywo w internecie

Chelsea – Real Madryt to drugie spotkanie Ligi Mistrzów w tym tygodniu. Będzie to zarazem ostatni mecz na tym etapie Champions League. Zarówno „Królewscy” jak i Londyńczycy są bardzo zdeterminowani, żeby zagrać w finale, miejsce jest jednak tylko jedno. Losy rywalizacji obu ekip będzie można śledzić 5 maja od 21:00 w Polsat Sport Premium 1 i TVP 1. Internauci skorzystają z darmowej transmisji live stream online na sport.tvp.pl.

fot. shutterstock.com/McLittle Stock