French OpenMecze na żywo Transmisje: 30 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Grand Prix Monakona żywo Transmisje: 11 Serie AMecze na żywo Transmisje: 11 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 9 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 9 Challenger SurbitonMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ZagrzebMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ProstejovMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger HeilbronnMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BariMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger VicenzaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA MakarskaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Sensacyjny powrót do Ekstraklasy cenionego trenera?

sensacyjny-powrot-do-ekstraklasy-cenionego-trenera
Autor: Wojtek Jagodowski | 21.03.2024 13:03

Czy Marek Papszun, jeden z najbardziej cenionych trenerów na rynku, powróci do Ekstraklasy? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób związanych z polskim futbolem. Papszun od 2016 do 2023 roku prowadził Raków Częstochowa, osiągając z nimi spektakularne sukcesy. Teraz, po okresie bezrobotnego, nadszedł czas na zaskoczenie.

Podsumowanie

  • Marek Papszun, ceniony trener, może powrócić do pracy w Ekstraklasie.
  • Cracovia wykazuje zainteresowanie zatrudnieniem Papszuna, jednak trener ma również ambicje prowadzenia zagranicznego zespołu.
  • Marek Papszun był brany pod uwagę jako selekcjoner reprezentacji Polski.

Marek Papszun - Sukcesy w Rakowie Częstochowa

Marek Papszun prowadził od 2016 do 2023 roku drużynę Raków Częstochowa, osiągając z nią imponujące sukcesy. Udało mu się zdobyć z klubem Mistrzostwo Polski, dwa Puchary Polski i tyle samo Superpucharów. Biorąc pod uwagę, że objął klub będący w drugiej lidze jest to nieprawdopodobne osiągnięcie świadczące o kunszcie i warsztacie Papszuna.

Marek Papszun posiada umiejętności trenerskie oraz przywództwo, które przyczyniły się do osiągnięcia znakomitych wyników przez zespół. Raków Częstochowa, pod jego wodzą, odniósł wiele zwycięstw i awansował do Ekstraklasy święcąc w niej duże sukcesy. Nie tylko kibice, ale także eksperci piłkarscy docenili Papszuna za jego osiągnięcia.

Marek Papszun jako kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski

Nie dziwi więc fakt, że po utracie posady przez Czesława Michniewicza czy Fernando Santosa Marek Papszun był brany pod uwagę jako kandydat do objęcia posady selekcjonera. Niestety, jego kandydatura nie przekonała władz PZPN, które zdecydowały się na wybór Michała Probierza.

Od tamtego momentu wszelkie plotki związane z Papszunem wycichły, nie na długo, bo już wkrótce po tym pojawiły się niepotwierdzone informacje o zainteresowaniu polskim szkoleniowcem z zagranicy. Sam zainteresowany skontaktował się z zagraniczną agencją w poszukiwaniu zatrudnienia.

Papszun celuje w zagraniczny zespół

 Marek Papszun ma ambicje prowadzenia zagranicznego zespołu, nie jest to tajemnicą. Trener wyraził swoje dążenie do pracy poza granicami Polski i zdobycia nowych doświadczeń trenerskich. Byłby to pewnego rodzaju precedens bo po Macieju Skorży mało któremu szkoleniowcowi udało się zakotwiczyć na dłużej w klubie.

Ambitna postawa świadczy jednak o jego determinacji i poszukiwaniu nowych wyzwań. Chociaż powrót do Ekstraklasy byłby dla niego pewnym sukcesem, Papszun ma wyższe cele i chce zdobywać doświadczenie na arenie międzynarodowej. Jednak czy sowita ofeta nie przekonałaby go do zmiany decyzji?

Zainteresowanie Cracovii

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Marek Papszun powróci do pracy w Ekstraklasie, a klubem zainteresowanym jego usługami jest Cracovia. Ta informacja wzbudza sensację w piłkarskiej Polsce, ponieważ Papszun cieszy się uznaniem i szacunkiem w środowisku trenerskim.

Cracovia wyraziła zainteresowanie zatrudnieniem Papszuna, co wzbudziło spore emocje. Jednak, warto dodać, że trener ma również ambicje prowadzenia zagranicznego zespołu, co może oznaczać, że jego powrót do rodzimej ligi nie jest pewny. Spekulacje na temat powrotu Papszuna do Ekstraklasy są szeroko komentowane w mediach sportowych i budzą duże emocje zarówno wśród kibiców, jak i ekspertów.

Poza Papszunem w roli trenera w Cracovii widziany jest Dawid Szulczek (Warta Poznań) oraz Mariusz Misiura (Znicz Pruszków)

Wniosek

Na podstawie informacji z różnych mediów można wysnuć wniosek, że Marek Papszun budzi duże zainteresowanie w Polskiej piłce nożnej i istnieje możliwość jego powrotu do pracy w Ekstraklasie. Choć Cracovia wydaje się być najbardziej zainteresowana, Papszun może posiadać ambicje prowadzenia zagranicznego zespołu. Żadna oficjalna decyzja jednak jeszcze nie zapadła.


Typy dnia

2 (1X2)

1.50

TS Galaxy - Mamelodi Sundowns FC

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.5
Do wygrania: 180 PLN
Typuj w Fortunie