Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher, który rolę lidera rynku pełni praktycznie od kilku lat. Wgłębiając się w szczegóły kształtujące ofertę tej firmy, warto oczywiście wspomnieć o kilku kwestiach. Na pierwszym miejscu, nie tylko w opiniach samych graczy są interesujące bonusy oraz promocje, choć równie wysoko stoją akcje samych kursów. STS działa więc standardowo, choć będąc bardziej precyzyjnym, można odnaleźć istotne różnice. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze tematy dotyczące tego przedsiębiorstwa, poruszając jednocześnie temat nowości czy istotnych różnić. Na co należy zwrócić uwagę, mówiąc akurat o tej firmie?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – jak bukmacher zapatruje się na zakłady live?

Szczegóły dotyczące elementarnych podstaw propozycji bukmacherskiej, akurat w tej firmie, są niezwykle proste. Zakłady bukmacherskie STS jako bukmacher działa niezwykle przejrzyście, w szczególności w aspekcie samych zakładów. Mówiąc o nich, należy dokonać stosunkowo ważnego podziału, ponieważ dzielą się one na dwie grupy. W pierwszej najbardziej rozpowszechnione są tzw. kupony tradycyjne, gdyż całość opiera się na zakładach zawieranych nawet kilka dni przed danym wydarzeniem. Taki rodzaj kuponów ma jednak całkiem dużo minusów, które dotyczą przede wszystkim braku możliwości zmiany naszego typu. W tym artykule pochylimy się jednak nad zakładami live, ponieważ są one o wiele bardziej atrakcyjne. Zainteresowany tego typu kuponem klient, ma szansę na o wiele większą wygraną, którą determinują oczywiście kursy i inne współczynniki. Istotne będzie jednak śledzenie poszczególnych spotkań na żywo, ponieważ kursy potrafią wzrastać, ale i maleć. W grupie dyscyplin z najciekawszymi zakładami live dominuje w szczególności piłka nożna, która gwarantuje nam dostęp do największej liczby zdarzeń. Nie należy jednak zapominać o tenisie ziemnym czy koszykówce.

STS zakłady bukmacherskie – jakie bonusy oferuje bukmacher

Krótkie przedstawienie zakładów live jest oczywiście ważne, ale sami klienci większy nacisk kładą na zupełnie inne aspekty. Wśród wielu atrakcyjnych zakładek, bardzo dobrze prezentują się liczne bonusy i inne promocje. W tej grupie, przedsiębiorstwo STS pozwala nam wyróżnić dwa rodzaje udogodnień. Pierwsze zestawienie kształtują bonusy cykliczne, które opierają się na naszej działalności już w trakcie gry. W tym tekście pochylimy się jednak bardziej nad promocjami startowymi, ponieważ to tutaj gracz ma największe pole do popisu. Dominującą rolę w pakiecie startowym zajmują bonusy.

Bonusy jakie proponuje bukmacher STS zakłady bukmacherskie

STS jako bukmacher za cel postawił sobie ścisłą współpracę z klientem. Jeśli chodzi o bonusy, to objawia się ona przede wszystkim przy budowaniu licznych udogodnień, z których skorzystać może niemal każdy. STS zakłady bukmacherskie w kwestii promocji nie są zbyt wybredne, choć transparentność jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Właściciele firmy stosują podobne praktyki, co konkurencja. Najlepsza propozycja czeka bowiem na graczy nowych, a co za tym idzie najmniej doświadczonych. Mogą oni skorzystać z pełnej gamy bonusów – bonusu od depozytu czy zakładu bez ryzyka. Do tego dochodzą oczywiście promocje i bonusy cykliczne, które dotyczą chociażby konkretnego okresu w miesiącu czy poszczególnych rozgrywek sportowych. Bardzo popularna jest np. oferta „Zaproś kumpla”.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Opinie klientów o firmie STS

Bardzo ważne w kontekście każdego bukmachera są także opinie samych graczy. Osoby, mające doświadczenie z tą firmą, wypowiadają się raczej pozytywnie o działaniach przedsiębiorstwa. Na forach internetowych możemy znaleźć pochlebne oceny na temat samych zakładów, ale także o konsekwencji w bonusach czy kursach. Dodatkiem, który kształtuje pozycję tego przedsiębiorstwa jest z kolei możliwość oglądania meczów na żywo. STS jest bowiem jednym z trzech bukmacherów, który oferuje taką usługę. Na uwagę zasługują także metody płatności, których w zakładach bukmacherskich STS jest stosunkowo dużo.

Metody płatności w firmie STS

W kontekście tego tematu możemy liczyć na naprawdę interesujące pozycje. Zakłady bukmacherskie są bowiem bardzo nowoczesne, ponieważ dostarczają nam kilka poważnych możliwości. Na czele metod płatności stoją najpopularniejsze internetowe systemy, ale też tradycyjne banki czy karty płatnicze. Oto, z czego możemy skorzystać dokonując poszczególnych transakcji:

 • PayU,
 • Skrill,
 • BLIK,
 • Neteller,
 • DotPay,
 • TPay,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • mBank,
 • PKO Bank Polski,
 • Nest Bank.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl