Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher, który rolę lidera rynku pełni praktycznie od kilku lat. Wgłębiając się w szczegóły kształtujące ofertę tej firmy, warto oczywiście wspomnieć o kilku kwestiach. Na pierwszym miejscu, nie tylko w opiniach samych graczy są interesujące bonusy oraz promocje, choć równie wysoko stoją akcje samych kursów. STS działa więc standardowo, choć będąc bardziej precyzyjnym, można odnaleźć istotne różnice. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze tematy dotyczące tego przedsiębiorstwa, poruszając jednocześnie temat nowości czy istotnych różnić. Na co należy zwrócić uwagę, mówiąc akurat o tej firmie?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS powitalny bonus na start bez depozytu i najlepszy kod promocyjny

STS zakłady bukmacherskie – jak bukmacher zapatruje się na zakłady live?

Szczegóły dotyczące elementarnych podstaw propozycji bukmacherskiej, akurat w tej firmie, są niezwykle proste. Zakłady bukmacherskie STS jako bukmacher działa niezwykle przejrzyście, w szczególności w aspekcie samych zakładów. Mówiąc o nich, należy dokonać stosunkowo ważnego podziału, ponieważ dzielą się one na dwie grupy. W pierwszej najbardziej rozpowszechnione są tzw. kupony tradycyjne, gdyż całość opiera się na zakładach zawieranych nawet kilka dni przed danym wydarzeniem. Taki rodzaj kuponów ma jednak całkiem dużo minusów, które dotyczą przede wszystkim braku możliwości zmiany naszego typu. W tym artykule pochylimy się jednak nad zakładami live, ponieważ są one o wiele bardziej atrakcyjne. Zainteresowany tego typu kuponem klient, ma szansę na o wiele większą wygraną, którą determinują oczywiście kursy i inne współczynniki. Istotne będzie jednak śledzenie poszczególnych spotkań na żywo, ponieważ kursy potrafią wzrastać, ale i maleć. W grupie dyscyplin z najciekawszymi zakładami live dominuje w szczególności piłka nożna, która gwarantuje nam dostęp do największej liczby zdarzeń. Nie należy jednak zapominać o tenisie ziemnym czy koszykówce.

STS zakłady bukmacherskie – jakie bonusy oferuje bukmacher

Krótkie przedstawienie zakładów live jest oczywiście ważne, ale sami klienci większy nacisk kładą na zupełnie inne aspekty. Wśród wielu atrakcyjnych zakładek, bardzo dobrze prezentują się liczne bonusy i inne promocje. W tej grupie, przedsiębiorstwo STS pozwala nam wyróżnić dwa rodzaje udogodnień. Pierwsze zestawienie kształtują bonusy cykliczne, które opierają się na naszej działalności już w trakcie gry. W tym tekście pochylimy się jednak bardziej nad promocjami startowymi, ponieważ to tutaj gracz ma największe pole do popisu. Dominującą rolę w pakiecie startowym zajmują: bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu.

Bonus od depozytu w wysokości 29 złotych

Ogólna specyfika tego bonusu jest dosyć jasna, ponieważ najważniejsze będzie wpisanie kodu promocyjnego. Musimy to uczynić jeszcze w trakcie rejestracji. Jeśli przeszliśmy już ten etap, powinniśmy oczekiwać konkretnych działań ze strony bukmachera. STS dostarczy nam 29 złotych, które możemy wykorzystać jak nam się podoba. Aby jednak w pełni korzystać z tej promocji, musimy dokonać trzykrotnego obrotu sumą. Kurs minimalnym każdego kuponu musi wynosić 1.91.

Bonus bez depozytu na poziomie 1200 złotych

Z kolei ten bonus jest totalnym przeciwieństwem poprzedniej promocji. Wszystko zależy bowiem od naszych działań finansowych, ponieważ STS wypłaci nam równowartość pierwszej wpłaconej kwoty. Po raz kolejny istotne okażą się warunki obrotu. W przypadku tego bonusu takiej działanie musimy wykonać trzykrotnie, z kursem minimalnym kuponu na poziomie 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Opinie klientów o firmie STS

Bardzo ważne w kontekście każdego bukmachera są także opinie samych graczy. Osoby, mające doświadczenie z tą firmą, wypowiadają się raczej pozytywnie o działaniach przedsiębiorstwa. Na forach internetowych możemy znaleźć pochlebne oceny na temat samych zakładów, ale także o konsekwencji w bonusach czy kursach. Dodatkiem, który kształtuje pozycję tego przedsiębiorstwa jest z kolei możliwość oglądania meczów na żywo. STS jest bowiem jednym z trzech bukmacherów, który oferuje taką usługę. Na uwagę zasługują także metody płatności, których w zakładach bukmacherskich STS jest stosunkowo dużo.

Metody płatności w firmie STS

W kontekście tego tematu możemy liczyć na naprawdę interesujące pozycje. Zakłady bukmacherskie są bowiem bardzo nowoczesne, ponieważ dostarczają nam kilka poważnych możliwości. Na czele metod płatności stoją najpopularniejsze internetowe systemy, ale też tradycyjne banki czy karty płatnicze. Oto, z czego możemy skorzystać dokonując poszczególnych transakcji:

 • PayU,
 • Skrill,
 • BLIK,
 • Neteller,
 • DotPay,
 • TPay,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • mBank,
 • PKO Bank Polski,
 • Nest Bank.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl