Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Kolarstwona żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Liga SzwedzkaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 6 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 6 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 5 Narciarstwo dowolneMecze na żywo Transmisje: 4 Łyżwiarstwo szybkieMecze na żywo Transmisje: 4 Golfna żywo Transmisje: 4 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Gdzie będzie można oglądać Premier League od sezonu 2022/2023?

gdzie-bedzie-mozna-ogladac-premier-league-od-sezonu-2022-2023
Autor: Adam Rajec | 08.08.2022 11:31

Premier League jest jedną z najsilniejszych lig świata, dlatego bardzo wielu kibiców śledzi jej zmagania również przed telewizorem na całym świecie. Gdzie w nowym sezonie 2022/2023 śledzić zmagania na angielskich boiskach? Czy będzie to darmowe, a jeśli nie ile kosztuje oglądanie angielskiej piłkarskiej elity?

Premier League a transmisja w Polsce

Do tej pory, od ponad 25 lat, transmisje meczów ligi angielskiej można było oglądać w Canal +. Wraz z nowym sezonem mecze Premier League będą transmitowane przez ViaPlay. Canal + prowadzi rozmowy, aby pokazać, chociaż część meczów na swoim kanale, jednak nawet jeśli rozmowy zakończą się sukcesem, to liczba spotkań pokazanych na antenie C+, będzie bardzo mała. W Polsce transmisje premier league, będzie można oglądać dzięki ViaPlay i co ciekawe, mecze angielskiej piłkarskiej elity będą tam transmitowane przez co najmniej 8 najbliższych lat.

Od kiedy transmisje Premier League w ViaPlay i ile będą kosztować?

ViaPlay startuje z transmisjami meczów 6 sierpnia 2022 roku, czyli wraz z początkiem nowego sezonu Premier League. Obecnie platforma sprzedaje tylko jeden pakiet, ViaPlay Total, w cenie 34 zł miesięcznie. Dzięki zakupowi wspomnianego pakietu, kupujący otrzyma dostęp nie tylko do meczów ligi angielskiej, ale do całej zawartości serwisu, czyli: innych transmisji sportowych, bajek dla dzieci, seriali oraz filmów. Z subskrypcji ViaPlay można zrezygnować w każdej chwili.

Viaplay to nie tylko nowy sezon Premier League

Na ViaPlay będziemy mogli oglądać nie tylko zmagania angielskiej elity piłkarskiej. Oprócz tego, firma ma prawa do transmisji Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy oraz niemieckiej Bundesligi. Oprócz piłki kopanej ViaPlay oferuje również transmisje NHL oraz gali KSW. Oprócz tego na skandynawskiej platformie będzie można oglądać mecze Pucharu Ligi Angielskiej oraz mecze Championship. W konsekwencji oznacza to, że praktycznie cała angielska piłka będzie dostępna w ofercie zagranicznego serwisu.

Gdzie oglądać ViaPlay?

Dostęp do serwisu, po opłaceniu subskrypcji jest możliwy przez stronę internetową oraz u następujących operatorów: Play, UPC oraz VECTRA. Jeśli zdecydujemy się na aktywację pakietu przez dostawcę internetu i telewizji, płatność za ViaPlay zostanie doliczona do rachunku za usługi sieci. ViaPlay pozwala na dostęp do treści na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadając jedną subskrypcję, możemy oglądać treści maksymalnie na dwóch urządzeniach jednocześnie. Każdy fan piłki angielskiej oraz piłki nożnej w ogóle powinien zainteresować się ofertą ViaPlay Na rynek platform streamingowych skandynawska firma weszła z dużym przytupem.

Każdy fan piłki nożnej chcący oglądać elitę angielskiej piłki, oraz elitę europejskiej piłki, bardzo poważnie powinien zainteresować się ofertą ViaPlay. Co ciekawe skandynawska firma zadbała o profesjonalną redakcję sportową, w której jest między innymi Mateusz Borek. Wykupując, za 34 złote miesięcznie pakiet ViaPlay Total, nie tylko otrzymuje dostęp do Premier League, ale również dostęp do niemieckiej Bundesligi, ligi NHL, gali KSW. Na dodatek oprócz ciekawej oferty sportowej, skandynawski serwis daje dostęp do dużej liczby filmów, seriali i bajek dla dzieci.

Typy dnia

2 (1X2)

1.83

Greenock Morton - Dundee United

1 (1X2)

1.33

Cavalier SC - Humble Lions

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.43
Do wygrania: 292 PLN
Typuj w Fortunie